fbpx

СЕРЕДНЯ НОГА 2012

Dymchuk Gallery представляє каталог виставки “Середня нога”, яка проходила в одеській галереї сучасного мистецтва NT-Art. (14.07. – 05.08.2012).

«В одній зі своїх останніх статей тартуський мрійник Юрій Лотман говорив про життєву необхідність появи в культурі якихось “тернарних стосунків”, що заміщають собою тупу інерцію тяжкого цивілізаційного маятника, який метушиться від крайності до крайності, руйнуючи все, що виявляється в площині його коливальних рухів… Ідеться про бінарні опозиції, що на їхніх стосунках віддавна будуються наші уявлення про становлення історії та соціуму. І ці опозиції завжди й зараз прагнуть до полярності, наслідком якої є взаємознищення… Проект звернений до суто локальної ситуації. В основі кураторського ходу – знаки, що забороняють і дозволяють, ті, здавалося б, невинні й легко прохідні “прапорці”, якими обкладається, ізолюється власне людське. …Куратори не ґвалтують твори художників, представлених у такому небанальному контексті. Навпаки, роботи (переважно живопис – той вид мистецтва, де тріумфує індивідуальне) легко виходять за “задані рамки”. (М. Рашковецький, з вступ. статті до каталогу та публікації «Третя нога» в он-лайн журналі «Korydor», http://korydor.in.ua/reviews/1127-tretya-noga).

У каталозі представлені роботи українських художників різних поколінь та напрямків: Bondero, Сергія Ануфрієва, Леоніда Войцехова, Ігоря Гусєва, Олександра Гнилицького, Юрія Єгорова, Натілії Мариненко, Віктора Павлова, Олександра Ройтбурда, Нати Трандафір, Валентина Хруща, групи «Виділення» та інших.

Тверда обкладинка: 40 сторінок.

Розмір: 296 х 210 мм.

PDF