fbpx

Which way… Лотте Аггер, Вова Воротньов

12.07.2016 - 10.08.2016

12 липня – 10 серпня

Which way…

Лотте Аггер, Вова Воротньов

Dymchuk Gallery спільно з Galerie Pi (Копенгаген) представляє групову виставку «Which way…» («У якому напрямку»), що об’єднує роботи сучасних данських та українських художників – Лотте Аггер та Вови Воротньова.

У межах довгострокового співробітництва між галереями, «Which way …» – це перший проект, який представляє критичний погляд на минуле, сьогодення, а також реальні й ефемерні зв’язки між двома країнами – Україною і Данією, котрі стали предметом дослідження для митців.

Лотте Аггер працює у жанрі фотографії та розглядає кожну фотографію як частку життя, а не репрезентацію світу. Її роботи пройняті ностальгією та нагадують вицвілі знімки зі старого альбому, який однаково може бути знайдений як на горищі будинку в Копенгагені, так і у Києві.

Робота Вови Воротньова «Went West», раніше представлена у проекті «Експлуатація уявного» у рамках Стратегічних проектів 4-й Міжнародної бієнале молодого мистецтва у Москві, осмислює східно-європейське спрямування на Захід а також те, як візуально може виглядати мікс східно- та західно європейського контекстів.

У рамках співпраці між галереями також запланована презентація сучасного українського мистецтва у Копенгагені, однак Dymchuk Gallery та Galerie Pi відмовляються від національного представництва художників та в подальшому планують проведення групових проектів за участю не тільки данських та українських художників.

Dymchuk Gallery заснована у 2008 році. Місія Dymchuk Gallery – сприяти розвитку ринку українського сучасного мистецтва за допомогою проведення виставок, презентації, участі в аукціонах та ярмарках сучасного мистецтва в Україні та за кордоном.

Galerie Pi – одна з провідних галерей Копенгагену, що представляє скандинавське та міжнародне мистецтво з акцентом на різноманітні медіа. Щорічно у галереї проходить 7-8 персональних та групових виставок. Також Galerie Pi бере участь у міжнарожних ярмарках сучасного мистецтва.

Лотте Аггер (народ. у 1965 р.) – данська художниця, чия творчість знаходиться на межі між фотографією та живописом. У 2001 році закінчила фотошколу Fatamorgana (Копенгаген), з 2006 року – член асоціації BKF (Данські Візуальні Художники). Живе і працює у Копенгагені.

Вова Воротньов (народ. у 1979 р.) – сучасний український художник з граффіті бекграундом, що працює з субкультурними кодами. Живе та працює у Києві.

Партнери проекту

black_logo_f1                        Print                   SPRITZ_LOGO_COLOURS_APPLICATION