fbpx

Виставка на вимогу

09.07.2020 - 23.08.2020

Dymchuk Gallery представляє груповий проект “Виставка на вимогу”, у якому зібрані роботи одеських нонконформістів та сучасних українських художників з колекції галереї.

Виставка присвячена рефлексії над ситуацією літнього відпочинку в умовах карантинних обмежень. Літо традиційно асоціюється з подорожами, враженнями і відпочинком в екзотичних місцях – усім, що через пандемію виявилося тимчасово недоступним. Роботи сучасних художників з зображеннями літніх пейзажів, які в контексті виставки набувають ностальгійного характеру, представлені на контрасті з творами одеських нонконформістів – групи художників 60-х – 70-х років ХХ століття, для яких ізоляція та закриті кордони були повсякденною реальністю. 

Поєднання недоступних благ, зображених сучасними митцями, та буденних, проте забутих радощів, якими діляться нонконформісти, наштовхує на питання: якою може бути насолода від літнього відпочинку сьогодні? Як продовжувати радіти новому дню на тлі реальної загрози, яка накладається на соціальну вимогу отримувати максимум задоволення від життя? Адже жити сьогоднішнім днем часом буває складніше, ніж дотримуватись будь-яких обмежень.

У проекті представлені роботи Олександра та Сергія Ануфрієвих, Люсьєна Дульфана, Юрія Єгорова, Лева Межберга, Віктора Павлова, Володимира Стрельнікова, Станіслава Сичова, Валентина Хруща, Людмили Ястреб, Ігоря Гусєва, Володимира Кожухаря, Олега Тістола.