fbpx

Відпустка. Анна Бекерська

21.06.2019 - 21.07.2019

Dymchuk Gallery представляє проект “Відпустка” Анни Бекерської. “Відпустка” – це тотальний колаж довжиною більше 30 метрів. Він складається зі знімків, створених художницею протягом 2015 – 2018 років на базі відпочинку “Золотий берег”, розташованого на півострові Бірючий, на березі Азовського моря.

Бірючий відомий як сезонна резиденція багатьох українських художників, проте сюди також з’їжджаються туристи в пошуках тихого відпочинку і безлюдних пляжів.

Саме море здебільшого асоціюється зі словом “відпустка”. Блаженне дозвілля на піщаному березі для багатьох є шматочком раю посеред рутинних турбот. Втім, невеликі місцеві курорти зазвичай далекі від ідеалізованого образу, підкріпленого рекламою і популярною культурою. Це частіше занедбані радянські бази відпочинку або нашвидкуруч зведені з дешевих матеріалів будівлі.

Окрім того, морський відпочинок за спільною мовчазною згодою стає зоною зняття цивілізаційних заборон. Явища, які в міському середовищі складно помислити, тут стають цілком прийнятними.

Колажі Анни Бекерської просякнуті скромним шармом бюджетної відпустки. Аскетичний мінімалізм архітектури, яка більше нагадує МАФи, ніж житлові споруди, поєднується з елементами яскравого кітчу, такими впізнаваними на будь-якому пляжі.

Анна Бекерська

Народилася 1987 року в Сімферополі

Навчалась у Таврійському Національному університеті ім. Вернадського.

З 2008 року займається художньою фотографією; з 2011 – працює у техніці цифрового колажу.

Брала участь у кураторських та групових проектах у Франції, Німеччині, Австрії, США, Грузії та Україні;

Фотограф, діджитал художник, живе та працює у Києві.