fbpx

ВАДИМ ГРІНБЕРГ “ЛЕГКИЙ МЕТАЛ”

[dg_proj_item PID =16 id =63 id_expo=64]

Вадим Грінберг

Легкий метал

19 квітня – 20 травня

“Твори Грінберга – безсумнівно, шедеври, він вільно використовує будь-які матеріали, володіє особливою, власною технікою, але все це не може утримати художника від сумнівів, що допомагають уникнути пафосу суб’єктивності та сентиментальності”.
Акілле Боніто Оліва, критик,
засновник трансавангарду,
куратор Венеційської бієнале 1993 (Італія)

На виставці були представлені роботи Вадима Грінберга різних років, об’єднує їх те, що всі роботи виконані на тонких металевих пластинах, що й дало назву виставці – «Легкий метал».
Наприкінці минулого року новинні ресурси навперебій публікували статті про винахід американськими вченими найлегшого і одночасно найміцнішого металу. З одного ресурсу на інший кочувала і картинка, де на пухнастій білій кульбабі розташована металева пластина. Такий легкості вченим вдалося досягти завдяки сучасній технології принтинга 3-D. Грінберг досягає вражаючою легкості металу за допомогою множинності шарів, завдяки якій зображення набуває додаткову глибину, а металевий фон ніби просвічує крізь фарбу. В експозиції буде представлено більше десяти робіт, виконаних на металевих пластинах і кілька об’єктів.
Виставкою Вадима Грінберга Dymchuk Gallery відкрила серію виставок одеських художників, проведення яких заплановано на 2013 рік.

Вадим Грінберг (1947р.) – скульптор, мистець, дизайнер, поет. Більше двадцяти років жив і працював у США і Європі, де брав участь у багатьох міжнародних виставках. Піонер дизайну в Одесі, наприкінці 70-х років він створював і виставляв у вітринах магазинів новаторські інсталяції з тривимірних об’єктів. Видав дві поетичні збірки. Роботи знаходяться в численних музейних та приватних колекціях різних країн. З 2004 року живе в Одесі.

 

[/dg_proj_item]