fbpx

Under the Weather. Яна Кононова

27.04.2019 - 12.05.2019

27 квітня в Dymchuk Gallery Bird in Flight відкриває виставку переможниці премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року» Яни Кононової — «Under the weather».

Ідіома «under the weather» походить з жаргону моряків і означає переховування в трюмах під час бурі. Ідіому неможливо перекласти дослівно, але дотепер це словосполучення пов’язують зі станом людини під час аномальних погодних умов.

Художниця і філософка Яна Кононова живе на півострові біля Трахтемирівського заповідника. Одного разу від місцевих жителів вона почула фразу «Сходіть подивіться на погоду біля танка». З цієї фрази почалося її фотографічне дослідження невизначених погодних і людських станів та меланхолії.

Образи меланхолії в проекті «Under the weather» — це візуальна інтерпретація, і вона не збігається з визначеннями в філософії та психіатрії. Це про стан невизначеності, випадання з природного ходу подій. Стан, коли в повсякденному раптом виявляється нетривіальне.

В день відкриття виставки, 27 квітня, відбудуться артист-токи з Яною Кононовою та іншими лауреатами «Укрсучфото» — Віктором Марущенком, переможцем у номінації «Премія за внесок у фотографію», та Сергієм Лебединським, видавцем книги «Кочетов», що отримала приз «Фотокнига року».

Куратор: Аліна Сандуляк

Дати: 27 квітня — 12 травня

«Укрсучфото» — національна премія за досягнення в фотографії, заснована виданням Bird in Flight.

Партнер премії  — Panasonic Ukraine.