fbpx

“НЕЗАЛЕЖНІ”. ГРУПОВА ВИСТАВКА МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

[dg_proj_item PID =16 id =56 id_expo=41]

«НЕЗАЛЕЖНІ» – це перша в Україні спроба масштабно окреслити феномен українського сучасного мистецтва, яке народилося разом із новою країною.
Експозиція буде ґрунтуватися на певних блоках, кожен із яких характеризуватиме наскрізні явища українського сучасного мистецтва, що з’явилися в процесі пошуку українськими художниками нової візуальної мови, проблематики та ідентичності протягом двох десятиліть:
РЕАЛЬНІСТЬ VS ФАНТАЗМ – як особливість українського сучасного мистецтва, в якому реальність завжди є химерною та відображається із потойбічним ефектом чи з підтекстом.
ДІАЛОГ З ЕКРАНОМ – як вплив на образне мислення художників, коли усталеній живописній площині довелося сприйняти нові медійні реалії світу, що відобразилося у низці відео- , фоторобіт, перформансів та власне живописній картині.
СОЦІАЛЬНИЙ ПОГЛЯД/ПОЛІТИЧНИЙ РЕАГЕНТ – відображатиме важливі соціальні та політичні реалії на які реагували митці 1991-2011 р.р.
ІСТОРІЯ ТА МІФ – презентуватиме «нові міфології» та переосмислення історії.
ЗА МЕЖОЮ – яскраві феномени, які знаходяться поза звичною художньою системою.
У «Незалежних» візьмуть участь близько 125 авторів. Експозиція проекту займатиме перший поверх «Мистецького Арсеналу» загальною площею 10 000 кв м.
Після відвідування виставки глядач матиме цілісне уявлення про сучасне українське мистецтво. Будуть представлені усі характерні види, жанри та технології, що були та є в арсеналі українського сучасного мистецтва.

[/dg_proj_item]