fbpx

Маргарита Шерстюк та Ігор Канівець “Дімофіксація”

29.05.2018 - 01.07.2018

29 травня — 1 липня

Dymchuk Gallery представляє новий проект Маргарити Шерстюк та Ігоря Канівця. Серія крупноформатних живописних робіт складається з 6 полотен, створених художникам в останні кілька місяців.

Ми продовжуємо цикл живописних робіт, в якому фіксуємо наше життя використовуючи композицію «від першої особи». Цього разу було вирішено створити виставку, повністю присвячену одній людині. Коли Ігор запропонував це, ми ненадовго замислились хто б це міг бути і одночасно сказали:«Діма!». Ідея писати серію, що зображує нашого друга — маловідомого в художніх колах, непублічного, але нам дорогого — захопила мене і тримала в ейфорійно-натхненному стані протягом всього процесу її реалізації. Щось в цьому є, що не зовсім піддається опису, на рівні відчуттів. Спочатку мені сподобалась «безкорислива гра», першим імпульсом для якої стала цікавість «як це буде?». Інтриги додавало те, що роботи створювались таємно від головного персонажа. Увічнивши друга ми зробили акцент на цінності кожного людського створіння. Ефект посилюється завдяки ретельній проробці, гіпереалістичній манері письма і великим розмірам живописних полотен. Хочу зазначити, що зміст проекту, початого як жарт-експеримент, в ході виконання трансформувався. З одного боку легкість ідеї, а з іншого боку — розкрита завдяки щоденному вивченню зовнішніх ознак (пластика, міміка, фрази) глибина внутрішнього світу героя полотен. Внаслідок сконцентрованого споглядання образу однієї людини посилилась емпатія до людства вцілому. Треба зазначити що Діма — не зірковий персонаж, але і не типовий представиник нашого часу. Наш вибір є абсолютно нелогічним і не зумовлений міркуваннями про підкреслену актуальність, хайповість. Це особисте, спонтанне, неявне”.

Маргарита Шерстюк

Біографічна довідка

Ігор Канівець

Народився 1984 року в м.Києві. 2008 року закінчив Видавничо-поліграфічний Інститут при Національному Технічному Університеті “КПІ”, кафедра графіки. Займається живописом, графiкою та інсталяцією. З 2012 року член національної спілки художників України. З 2010 року працює у творчому дуетi з художницею Маргаритою Шерстюк.

Маргарита Шерстюк

Народилась 1989 року в м.Києві. 2011 року закінчила Видавничо-поліграфічний Інститут при Національному Технічному Університеті “КПІ”, кафедра графіки. Займається станковою графiкою, живописом, скульптурою. З 2010 року працює у творчому дуетi з Iгорем Канiвцем.