fbpx

Bus Stop. etchingroom1

13.01.2024 - 25.02.2024

Dymchuk Gallery представляє проєкт “Bus stop” мистецької групи etchingroom1, що об’єднав у собі серію графічних робіт та мозаїчне панно, створені у 2023 році. Експозиція виставки пропонує глядачеві аудіовізуальну подорож, де кожна графічна робота є умовною зупинкою на запропонованому маршруті. Автобусна зупинка, у цьому контексті, стає ефемерним місцем очікування, розчиняючись у звуках та фрагментах подорожі на створеному шляху.

Проєкт “Bus Stop” містить у собі елементи продовження історії, яку etchingroom1 вже презентували у Dymchuk Gallery на початку 2020 року під назвою “Сьогодні ввечері залишусь вдома”. Виставка мала схожу структуру: нескінченно довгий, панорамний погляд з вікна автобуса, що ковзав повз монотонну низку панельок та зупинявся на їхніх мешканцях. Цього разу група пропонує новий погляд на міський простір: проєкт відображає певний стан порожнечі, відчуття, що виникли під час прогулянок безлюдним містом. Авторки висловлюють погляд на моменти, коли здається, що життя повільно або навіть неочікувано зупиняється, з відомих чи невідомих причин. 

etchingroom1 — мистецька група, заснована у Києві у 2016 році художницями-графіками Крістіною Ярош та Анною Ходьковою. 

Група активно бере участь у виставках за кордоном і в Україні, серед яких два персональних проєкти були реалізовані у Dymchuk Gallery, а саме: “Обережно, просто так” у 2018 році та “Сьогодні ввечері залишусь вдома” у 2020 році.