fbpx

Bondero / Iryna Berezhko “Битва за Щастя”

24.09.2015 - 13.11.2015

Bondero / Berezhko
Битва за Щастя
24 вересня – 13 листопада

«Ми – група художників, що живуть на межі
між минулою війною та майбутнім апокаліпсисом,
заявляємо – прийшов час Сюрреалістичного neo-pop.
Але що це? Наука? Ні. Релігія? Ні.
Мистецтво? Так, і ще раз так.
Це майбутній спосіб життя людини.
Це лютий, нещадний і всепоглинаючий сплав
усіх досягнень попередніх поколінь.
Ми працюємо на стику мистецтва, науки і релігії».
Bondero / Berezhko

Dymchuk Gallery відкриває осінній виставковий сезон проектом “Битва за Щастя” одеситів Bondero та Ірини Бережко. Проект був представлений у галереї NT-Art в рамках IV Одеської бієнале сучасного мистецтва.
Художники сміливо використовують весь арсенал сюжетів, який може запропонувати історія мистецтва та масова культура, додають комп’ютерних технологій, а також new age і, в результаті, отримують дуже характерний живопис, який самі ж називають сюрреалістичним нео-попом. Змішуючи різні напрямки мистецтва, Bondero та Ірина намагаються уявити, яким буде майбутнє, і запропонувати нові моделі розвитку культури. На великому панно глядачі знайдуть чимало знайомих обличь – голлівудських та радянських кінозірок, однак у вельми дивних конфігураціях та ситуаціях, провокуючих на роздуми, забавних та лякаючих.

Біографічна довідка:
Вадим «Bondero» Бондаренко – український художник. Народився в 1967 в Баку. У 1986 році закінчив Бакинське художнє училище за спеціальністю «Живопис». Навчався в Московському художньому училищі ім. Строганова. У 2010 році написав роман «Іпостась» про художників Одеси, Києва і Москви.
Ірина Бережко закінчила Академію ім. Віллема де Коонінга, у Роттердамі, Нідерланди. Працює і живе в Нідерландах та Україні. Бере участь у міжнародних фестивалях, групових виставках, також виступає в ролі куратора проектів.