fbpx

АЛАН РОДЬЄ “BALLOON PEOPLE”

28.01.2015 - 02.03.2015

Алан Родьє

«Balloon People»

28 січня – 2 березня

Dymchuk Gallery відкриває новий виставковий сезон персональною виставкою французького митця Алана Родьє «Balloon People».

На виставці будуть представлені 11 нових робіт художника із серії «Balloon People». Родьє, який на початку дев’яностих починав як успішний фешн-фотограф, вибудовує бездоганні образи людей із повітряних кульок, спираючись у своїх пошуках на історію мистецтва («Лежача оголена з кульок»), на образи популярної культури («Арні» – Арнольд Шварценеггер) та застосовуючи власні портретні фотографії («Анастасія, що перетворюється на людину з кульок»).

Ідея створення фігур з повітряних кульок, за словами художника, спала на думку абсолютно випадково, однак, через деякий час повністю захопила його уяву та спонукала до все нових і нових експериментів, які згодом оформилися в серію робіт.

Біографічна довідка:

Алан Родьє, фотограф, художник, працює в жанрі портретної та фешн-фотографії.

Народився в 1962 році в Сен-Жульен-ан-Женевуа, Франція. Вивчав економіку в Парижі, однак згодом почав вивчати фотографію та кінематограф. З 1981 по 1983 працює асистентом в обох галузях. З 1983 року його знімки публікує Vogue, l’Officiel, Marie Clair. Крім того, він знімає рекламу для Givenchy та Dior. На початку дев’яностих художник концентрується на власній творчості та починає створювати колажі, використовуючи свої фотографії в якості основи. Перша персональна виставка художника відкривається в 1991 році.