fbpx

Dymchuk Gallery запускає оновлену видавничу програму

У 2021 році Dymchuk Gallery перезапускає власну видавничу програму. Наша команда готує до друку цілу низку візуальних книг, каталогів і досліджень з теорії та історії мистецтва. Основний фокус нашої оновленої програми – поглиблена співпраця з художниками. Ми прагнемо не просто фіксувати проекти митців, а давати їм простір для висловлювання, вибудовувати діалог, досліджувати їхню практику. 

Наша перша серія у межах програми має назву “Артефакти”. Це низка кишенькових артбуків, створених разом з сучасними українськими художниками. У цих виданнях ви знайдете результати наших роздумів, діалогів, дискусій – процесу підготовки виставок, невидимого для глядачів. Це свого роду артефакти нашої діяльності, словесні та візуальні.

Перші два видання серії вийдуть вже в лютому 2021. Артбук “Індустріальна казка” присвячений проекту одеського скульптора Василя Дмитрика, який працює на території закинутого судноремонтного заводу. Видання пропонує зануритися в історію і естетику промзони, яку населяє ціла комуна митців. 

Друге видання серії – “Згідно з оригіналом” київського художника Добрині Іванова. У ньому ми зібрали ретроспективу ключових проектів митця з авторськими коментарями. Книга вийде у межах однойменної виставки Добрині Іванова у просторі Dymchuk Gallery.