fbpx

Протягом серпня в Dymchuk Gallery проходитиме акція August AgendaУ той час як більшість художніх інституцій столиці беруть невеликий тайм-аут у серпні, щоб з новими силами розпочати новий виставковий сезон у вересні, Dymchuk Gallery представляє увазі глядачів акцію August Agenda.
З 4 серпня по 1 вересня в галереї буде представлена ??групова виставка, до якої увійдуть роботи таких художників як Олег Тістол, Ігор Гусєв, Bondero, Володимир Кожухар, Микола Маценко, Юрій Соломко та ін. До експозиції увійдуть роботи, що знаходяться в колекції галереї. Частину з них глядачі могли бачити на попередніх виставках Dymchuk Gallery, частина – раніше не виставлялася.
Підзаголовком виставки може стати словосполучення «для колекціонера-початківця», тому що для експозиції підібрані роботи невеликого формату. Таким чином, якщо ви тільки починаєте колекціонувати сучасне українське мистецтво, August Agenda – це прекрасна можливість придбати графіку або живопис відомих українських художників за досить демократичною ціною. Ознайомитися з каталогом виставки можна буде на сайті Dymchuk Gallery і на сторінці галереї в фейсбуці.

web
Олег Тістол Гурзуф.07, 2008
Полотно, акрил, друк, олія
86х45 см