fbpx

Видозмінені. Synchrodogs

03.10.2019 - 27.10.2019

Dymchuk Gallery представляє проект “Видозмінені” українського дуету Synchrodogs. Серія фотографій була створена під час подорожі Карпатами і має на меті дослідити, як далеко зайшло втручання людини у начебто дикі території.

Протягом місяця мандрівки художники зіштовхнулися з численними суперечливими ситуаціями, що виявили взаємозалежність людини і природи. Вони дізналися, як місцеві мешканці нелегально вирубують ліси для мінімального заробітку; побачили опудала диких тварин у готелях – і жодної живої тварини у лісах; стали свідками лісових пожеж. Результатом спостереження стала серія “Трохи змінені” – роздуми над тим, як змінюється людина, коли змінює навколишнє середовище.

У своєму проекті Synchrodogs створюють інсталяції, “життя” яких обмежене одним днем. Зафіксовані лише на фотографіях, ці об`єкти постають перед нами у ландшафті, який так само швидко змінюється та зникає внаслідок вторгнення людини.

Synchrodogs

Дует Тані Щеглової та Романа Новена. Таня Щеглова (нар. 1986) – закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Роман Новен (нар. 1984) – закінчив Луцький національний технічний університет; Працюють разом з 2008 року.

Переможці конкурсів FOAM Construct 2012, Vogue Talent, Weitsprung n5, Feature Shoot Emerging Photography та ін. Учасники численних виставок в Україні та за кордоном.