fbpx

СТАНІСЛАВ СІЛАНТЬЄВ “ROMANTICA”

[dg_proj_item PID =16 id =72 id_expo=71]

Romantica

Станіслав Сілантьєв

27.06-01.08

27 червня в Dymchuk Gallery відкриється перша персональна виставка молодого українського художника Станіслава Сілантьєва в Києві. Автор навмисно обрав для назви виставки розтиражоване та навіть затерте слово «романтика», яке досить поетично описує українську дійсність. А й справді чи не є романтичними українські лани та розбиті дороги, що їх «прорізають», портрет Шевченко у куточку кожної хати та супутникова тарілка, що приліпилася до шиферного даху? За переконанням Сілантьєва Україна – аграрна країна, що ніяк не подолає своїх комплексів, не навчиться жити власним розумом та використовувати природні багатства. А в результаті, як-то кажуть, «маємо те, що маємо». Саме про це йдеться у десятку робіт, що будуть представлені на виставці. Автор працює акрилом на полотні та активно використовує стилістичні прийоми, що характерні для «неофольклору», «примітивізму» та «наїву». Окрім живопису на виставці будуть представлені кілька об’єктів.

Довідка
Станіслав Сілантьєв народився в 1987 року в Южно-Сахалінську (Сахалін, Росія). Закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет історії і теорії мистецтв. Живе і працює у Києві.
Виставки:
2012 Rhythm Section, Інститут проблем сучасного мистецтва, Київ, Україна.
Neofolk project, проект арт-центру Я Галерея в рамках ГОГОЛЬFEST 2012, Київ, Україна.
Родичі Ворхола. Сучасне мистецтво Західної України, спецпроект арт-центру Я Галерея в рамках ART MOSCOW 2012, Москва, Росія.
2011 Не історія, арт-центр Я Галерея, Київ, Україна.
Agrikultura (персональна виставка), Львівський палац мистецтв, Львів, Україна.
Деталі (персональна виставка), Elektrika, Панчево, Сербія.
Наша соціалка (персональна виставка), Чернівецький художній Музей, Чернівці, Україна
[/dg_proj_item]