fbpx

ОЛЕКСАНДР РОЙТБУРД “ІМАДЖИНАРІУМ”

[dg_proj_item PID =16 id =65 id_expo=66 View3D=”https://dymchuk.com/3D/Immaginarium/index.html”]

Олександр Ройтбурд

«Імаджинаріум»

23 травня – 24 червня 2013

На виставці будуть представлені 11 робіт відомого українського художника Олександра Ройтбурда створені протягом останніх двох років.

На цей раз Ройтбурд збирає різні за тематикою та сюжетами роботи в проект з вельми загадковою і промовистою назвою «Імаджинаріум». Серед робіт присутній автопортрет, яким художник традиційно закінчує кожен рік і зустрічає новий, а також ряд картин, назви яких добре відомі кожному, хто хоч трохи знайомий з історією мистецтва: «Зустріч Марії та Єлизавети», «Транспорт налагоджується» або «Щастя регентства».

Перед нами цілком впізнаваний Ройтбурд з «фірмовою» мастихінною фактурою і звичною наративністю, який не впадає ні в тавтологічну барочність (як у проекті «Le Roi Soleil»), ні в лінгвістичну ехолалію «каляк-маляк» (як «Ройтбурд’е VS Караваджо» або «Страстях по С (Z) урбарану»). В добротній, неквапливій живописній манері художник докладно оповідає про дивне та неможливоме.

Олександр Ройтбурд – один з найвідоміших українських художників. Народився у 1961 році в Одесі. У 1983р. закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічного інституту. Член НСХУ з 1989 р. Живе і працює в Києві та в Одесі. Роботи Олександра Ройтбурда находяться в: МоМА (Нью-Йорк), Державна Третьяковськіагалерея (Москва), Державний Російський музей (Санкт-Петербург), PinchukArtCentre (Київ), Художній музей (Одеса) та ін. На рахунку художника більше 15 персональних і 40 групових виставок по всьому світу.

Відео з виставки можна подивитися за наступним посиланням
[/dg_proj_item]