fbpx

Ілля Ісупов та Ігор Гусєв “П’яні револьвери”

22.05.2014 - 14.07.2014

Ілля Ісупов та Ігор Гусєв

П’яні револьвери

22 травня – 7 липня

Dymchuk Gallery представляє виставку двох сучасних українських художників, які завжди рефлексують над гострими соціальними явищами й іронічно відображають їх у своїх роботах. Цього разу художники представлять живопис та інсталяції, інспіровані останніми українськими подіями. Гусєв та Ісупов до останнього зберігають інтригу і в якості своєрідного тизера до виставки пропонують короткий маніфест:

«Ніколи не вважали себе революційними художниками. Але довелося жити у час змін. Залишитися байдужими не змогли».

З повагою І.Гусев, І.Ісупов

Біографічна довідка:

Ігор Гусєв – український художник, поет, автор перформансів, фільмів, об’єктів та інсталяцій, учасник і організатор безлічі мистецьких акцій, лідер руху Арт- рейдерів, засновник андерграундної галереї «Норма». Народився в 1970 році в Одесі, Україна. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Грекова. Постійний учасник великих виставкових проектів, таких як «Рестарт», «Космічна Одіссея», «Незалежні», «20 років присутності», спецпроекту Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 «Подвійна гра». Твори художника були представлені на аукціонах Sotheby’s, Phillips De Pury та інших.

Ілля Ісупов – український графік, художник, відеохудожник. Народився в місті Васильків в 1971 р. Закінчив художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка (1988). Член Національної Спілки Художників України з 1999 року. Учасник численних виставок в Україні та за кордоном. Твори художника зберігаються в приватних колекціях і галереях України, Росії, Німеччини, Італії, Іспанії, Японії. Твори художника були представлені на аукціоні Phillips De Pury та інших. Живе і працює в Києві.