fbpx

Dymchuk Gallery вітає художника Bondero з перемогою в конкурсі ARTslant Prize


Dymchuk Gallery із задоволенням повідомляє, про перемогу художника галереї Bondero в 6-му раунді конкурсу ARTslant Prize 2013. ARTslant Prize була розроблена авторитетним американським арт-ресурсом з метою просування молодих художників з усього світу. Щороку ARTslant проводить 8 раундів за такими категоріями як, Абстракція, Малюнок, Фотографія, Живопис, Інсталяція, Змішана техніка, Нові медіа. За результатами відбору журі, до фіналу виходять 80 художників, троє з яких отримують можливість бути представленими на стенді ARTslant на ярмарку Art Basel Miami Beach в секції Aqua Art Miami. Також ARTslant формує свою колекцію Emerging Collection, в яку входять роботи переможців конкурсу. У 6-му раунді конкурсу ARTslant Prize 2013 у розділі Абстракція перемогла робота Bondero «Танок».

20130713162142-The_Danse

Персональна виставка Bondero пройде в Dymchuk Gallery в грудні 2013 – січні 2014.

А поки художник разом з Іриною Бережко, став учасником найбільшого в Європі арт-фестивалю NordArt 2013.

NordArt проводиться щорічно починаючи з 1999 року на півночі Німеччини в місті Бюдельсдорф в будівлі колишнього чавуноливарного заводу Карлшютте. Завод, побудований в 1827 і закритий в 1997 році, став чудовою локацією для проведення масштабного фестивалю, в якому щороку бере участь більше 200 художників, запрошених спеціальним журі. За оцінками зарубіжної преси NordArt є найбільшим арт-фестивалем у Європі, якому за 15 років вдалося показати цілий ряд зірок сучасного мистецтва і одночасно стати стартовим майданчиком для молодих авторів.

73__Iryna_Berezhko_und_Bondero

 

Bondero: «Я можу сказати, що NordArt 2013 справив на мене приголомшливе враження. Організація фестивалю була відмінною. Все, починаючи від монтажу і закінчуючи каталогом, було зроблено на вищому рівні. Кожному автору приділялася велика увага. Мені як художнику було цікаво і важливо, що фестиваль торкався не тільки практичної сторони мистецтва, а й теоретичної. Регулярно у виставкових залах збираються куратори та арт-критики, проводяться зустрічі з художниками, дискусії та круглі столи. Фестиваль триватиме до жовтня. І ті, хто будуть в Німеччині, можуть заїхати в Бюдельсдорф, це недалеко від Гамбурга, подивитися і отримати задоволення».

Вадим Бондаренко народився 1967. У 1986 закінчив Бакинське державне художнє училище. У 1994 закінчив Московське художнє училище ім. Строганова, промисловий дизайн. Живе і працює в Одесі і Амстердамі. Бере участь у виставках з 1994 року.