У курсі з десяти базових лекцій з «Історії українського сучасного мистецтва» (по неділям, 12.00 – 14.30) ми скористуємось можливістю безпосереднього вивчення локальної художньої сцени.
Будуть розглянуті основні етапи розвитку історії українського мистецтва, такі як неоекспресіонізм у версії живописного «трансавангард» кінця 1980-х – початку 1990-х. «Медійна революція» середини 1990-х – початку 2000-х – основні фото та відео проекти. Соціальний переворот у мистецтві 2000-х та поява «покоління Р. Е. П.». У лекційному курсі буде охоплено творчість митців, що вже увійшли до класики, тих, що ще входять до неї, а також сучасників. Окрім лекційної частини, передбачається спілкування з художниками у форматі бесіди-інтерв’ю – artist talk…
Аудиторія: Курс розроблений для нон-профітної широкої аудиторії. Сьогодні сучасне мистецтво позиціонується як глобальний культурний тренд. Необхідність розбиратися в ньому стала чимось само собою зрозумілим. Для представників мобільного середнього класу це аж ніяк не екзотика. Їхня мета – розуміння культурного продукту, що спочатку здається «специфічним», з яким їм доводилось мати справу в музеях сучасного мистецтва по всьому світу. Або ж тут, у Києві, де відвідування масштабних виставок входить до обов’язкової культурної програми. Це розуміння не є чимось складним, воно з’являється при налаштуванні на легку хвилю «драйву». Ми чекаємо на людей без попередньої підготовки, відкритих і активних, таких, що жваво цікавляться сучасним мистецтвом.
Перелік тем: http://www.sca.org.ua/artweekend
Презентація проекту: 17 травня за адресою – Ярославська, 21. Старт занять: 24 травня.
Лектори: Олександр Соловйов, Аліса Ложкіна.
Кількість лекцій: 10
Час проведення: щонеділі з 12.00 до 14.00
Вартість одного заняття 200 грн. Оплата помісячна – 800 грн. У випадку пропусків, оплата переноситься на рахунок наступного місяця.
Контактна інформація: 050 4445047, 097 8251675, Вікторія Бурлака
[email protected]
www.sca.org.ua