fbpx

Dymchuk Gallery та правова група «Побережнюк та партнери» починають співробітництво

Останнім часом дедалі більш актуальним стає питання: «чому бізнес та мистецтво можуть навчити один одного?». Найчастіше, зв’язок між мистецтвом являє собою співробітництво, мотивоване почуттям корпоративної соціальної відповідальності.

У такому випадку, ефективна взаємодія між мистецтвом та бізнесом може справити позитивний вплив на обидві сторони процесу та перерости у цікавий та нетривіальний проект. У сучасних українських реаліях тандем між бізнесом та сучасним мистецтвом є надзвичайно вчасним та демонструє високий рівень соціальної відповідальності компанії, яка готова надавати підтримку мистецтву.

Спробою «налагодити мости» та відповісти на поставлене вище питання стане творча взаємодія між Dymchuk Gallery та правовою групою «Побережнюк та партнери», яка починається зі створення експозиції робіт сучасних українських художників в офісі компанії. У просторому та сучасному офісі правової групи представлені роботи Ігоря Гусєва, Юрія Соломка та Василя Цаголова. Роботи цих майстрів не тільки вдало доповнили інтер’єр офісу, але й сприяли створенню позитивного іміджу правової групи «Побережнюк та партнери».

У подальшому правова група «Побережнюк та партнери» та Dymchuk Gallery планують продовжувати співробітництво, націлене на підтримку сучасного українського мистецтва та формування соціально відповідального бізнесу.

Правова група «Побережнюк та партнери» – юридична компанія з основними спеціалізаціями в сфері судової практики (спори різноманітних галузей), вирішення корпоративних спорів (включаючи захист від «рейдерства»), оподаткування (в тому числі податкове планування, консультування, супровід перевірок, структуризація / реструктуризація), захист у кримінальному процесі (економічні злочини), нерухомості та будівництва, законодавстві про цінні папери та фондовий ринок, антимонопольному праві, а також питань, пов’язаних із взаємодією держави та бізнесу (державно-приватне партнерство). Компанія також бере активну участь у розробці, супроводі прийняття нормативних актів.

Команда Правової групи включає адвокатів та юристів, визнаних та рекомендованих міжнародними юридичними довідниками. Більшість юристів компанії мають статус адвоката. До команди Правової групи також входять акредитовані медіатори та міжнародні арбітри, а також юристи, що спеціалізуються на представництві інтересів наших клієнтів у Європейському суді із захисту прав людини.

BML_8678111jpg BML_8687 (1) BML_8692      BML_8716