fbpx

Dymchuk Gallery представить українське мистецтво у Кельні

З 16 по 19 квітня у Кельні відбудеться ярмарок сучасного мистецтва K?lner Liste 2015. На ярмарку буде представлено сучасне мистецтво з 13 країн, загальна кількість галерей-учасників – 38. Організатори з гордістю відзначають, що цього року участь у ярмарку візьмуть не тільки галереї з Європи, але також з Беверлі Хіллз, Гонконгу та Києва.

Єдиною українською галереєю на кельнскому ярмарку є Dymchuk Gallery. Галерея традиційно бере участь у престижних європейських ярмарках (Berliner Liste у 2013, Берлін; VOLTA 10 у 2014, Базель), де демонструє роботи найбільш успішних українських художників, таких як Ігор Гусєв, Олег Тістол, Юрій Соломко.

Цього року Dymchuk Gallery додасть до цього списку молодих художників, що однак вже голосно заявили про себе – Артема Волокітіна і Романа Мініна. Волокітін готується представляти Україну в національному павільйоні на 56-й Венеціанській бієнале, а у художник 2009 році отримав першу Премію PinchukArtCentre. Роман Мінін увійшов до 20 Премії PinchukArtCentre в 2013, брав участь у виставці “Передчуття: Українське мистецтво сьогодні” (2014) в Saatchi Gallery в Лондоні. Роботи всіх художників, які будуть представлені в боксі Dymchuk Gallery, регулярно продаються з успіхом на аукціонах Sotheby’s і Phillips.

Artem Volokitin_Interference 2_Oil on canvas,_140 by 120_2012-13 - копия bml_4906 - копия