fbpx

Dymchuk Gallery оголошує третій відкритий конкурс для молодих художників OPEN CALL 2018

З 25 листопада до 25 грудня відкрито прийом заявок від художників та мистецьких колективів віком до 35 років. Проекти можуть складатися з робіт у різних жанрах та медіа на вільну тематику. До розгляду не приймаються роботи, що концептуально не оформлені в проект, а є поодинокими творами. Переможцеві OPEN CALL 2018, якого обере міжнародне журі, буде надана можливість реалізувати свій проект в Dymchuk Gallery навесні 2018 року за технічної, медіа та фінансової підтримки галереї.

Мета конкурсу OPEN CALL – розвиток сучасного українського мистецтва, а також втілення експериментальних та критичних проектів, які молодому художнику складно реалізувати без інституційної підтримки. Конкурс проводиться щорічно з 2016 року. За цей час галереєю було розглянуто 316 заявок. У 2017 році переможцем конкурсу став проект «Красива виставка» Євгена Самборського, що відкрився в галереї у червні 2017 року. В 2016 році в конкурсі перемогла художниця Kinder Album та її проект «Скажи НІ кольоровим трусам!», втілений у вересні того ж року.

 

Умови участі в конкурсі:

  • митцеві не виповнилося 35 років;
  • на OPEN CALL 2018 подається принципово новий проект, який не було реалізовано раніше;
  • роботи, що входять до проекту, виконані в різних медіа на актуальну тематику;
  • пріоритет надаватиметься роботам дослідницьким або критичним по суті.

Заявка має складатися з:

–      Біографії художника;

–      Портфоліо;

–      Опису проекту, що пропонується до втілення (не більше 600 слів);

–      Технічної специфікації проекту;

–      Орієнтовного бюджету.

Переможця буде оголошено не пізніше 10 січня. Реалізація проекту запланована на березень 2018 року.

Заявка подається в форматі PDF розміром до 5MB (назва файлу – Open Call_ім’я заявника) на адресу [email protected], в темі листа позначте Open Call2018 та ваше ім’я.