fbpx

Dymchuk Gallery оголошує OPEN CALL для молодих українських художників

З 10 лютого по 15 березня українські художники віком до 35 років можуть подати заявку на реалізацію персонального проекту, який відбудеться в Dymchuk Gallery восени цього року. Проведення конкурсу спрямоване на виявлення та реалізацію експериментальних та критичних персональних проектів, що репрезентують практику художника, працюють з локальним та/або глобальним контекстом, залучають різноманітні медіа. Пріоритет надаватиметься проектам, що складаються із переважно нових робіт (бюджет на створення яких надає галерея), пов’язаних між собою концептуально і тематично.
Натомість галерея пропонує художнику, чий проект буде обрано експертною радою, проведення виставки строком 6 тижнів восени 2016 року, адміністративну та фінансову підтримку у реалізації проекту та гонорар.
Наразі склад експертної ради, до якої увійдуть вітчизняні та закордонні арт-професіоналів, формується та буде оголошений додатково.
Ознайомитися з вимогами до заявки та отримати вичерпну інформацію про конкурс можна за посиланням або написавши на [email protected]

BML_7167

Партнери OPEN CALL для молодих українських художників:
00010001_10001_20001_40001_5Соціальна країна0001_3