fbpx

Bondero та Ірина Бережко стали учасниками арт-фестивалю NordArt 2013


Персональна виставка Bondero пройде в Dymchuk Gallery в грудні 2013 – січні 2014.

А поки художник разом з Іриною Бережко, став учасником найбільшого в Європі арт-фестивалю NordArt 2013.

NordArt проводиться щорічно починаючи з 1999 року на півночі Німеччини в місті Бюдельсдорф в будівлі колишнього чавуноливарного заводу Карлшютте. Завод, побудований в 1827 і закритий в 1997 році, став чудовою локацією для проведення масштабного фестивалю, в якому щороку бере участь більше 200 художників, запрошених спеціальним журі. За оцінками зарубіжної преси NordArt є найбільшим арт-фестивалем у Європі, якому за 15 років вдалося показати цілий ряд зірок сучасного мистецтва і одночасно стати стартовим майданчиком для молодих авторів.

73__Iryna_Berezhko_und_Bondero

Bondero: «Я можу сказати, що NordArt 2013 справив на мене приголомшливе враження. Організація фестивалю була відмінною. Все, починаючи від монтажу і закінчуючи каталогом, було зроблено на вищому рівні. Кожному автору приділялася велика увага. Мені як художнику було цікаво і важливо, що фестиваль торкався не тільки практичної сторони мистецтва, а й теоретичної. Регулярно у виставкових залах збираються куратори та арт-критики, проводяться зустрічі з художниками, дискусії та круглі столи. Фестиваль триватиме до жовтня. І ті, хто будуть в Німеччині, можуть заїхати в Бюдельсдорф, це недалеко від Гамбурга, подивитися і отримати задоволення».

Вадим Бондаренко народився 1967. У 1986 закінчив Бакинське державне художнє училище. У 1994 закінчив Московське художнє училище ім. Строганова, промисловий дизайн. Живе і працює в Одесі і Амстердамі. Бере участь у виставках з 1994 року.