fbpx

17 квітня відбудеться відкриття персональної виставки Bondero

17 квітня в Dymchuk Gallery відкриється персональна виставка Bondero “Привид абстракціонізму”.

В експозиції будуть представлені роботи 2012 і 2013 років, а також нова інсталяція Angels Qubicus. На виставці відбудеться презентація ретроспективного каталогу художника.

«Абстрактне мистецтво з самого початку свого зародження намагалося позначити інший світ, світ математичних абстрактних образів, невидимих ??на зовнішньому плані. Художники, осмислюючи такий стан речей, поступово дійшли висновку, що настав час нової абстракції. Ця абстракція – втеча від нав’язливої, всепроникної, позбавленої сенсу – шизофренічної реальності, відхід і можливість життя і творчості в естетичних категоріях історії мистецтва.
Але це не до кінця відхід в чистий класичний абстракціонізм. Це спроба переосмислити його і на основі власного досвіду створити нове бачення конвергенції між абстракцією і фігуративом, між футуризмом і сюрреалізмом, на іншому естетичному рівні злиття різноспрямованих інтенцій сучасного людського буття».

Bondero

Bondero народився 1967 року, закінчив Московське художнє училище ім. Строганова. Почав свою художню кар’єру в середині 90-х, брав участь у перформансах і виставках. Учасник групи Арт-рейдери (Одеса) в 2007-2009. Працює з різноманітними медіа: живопис, малюнок, скульптура, інсталяція, перформанс. Брав участь у Nord Art Festival 2013, Одеській бієнале сучасного мистецтва, виставках у Німеччині, Польщі, Голландії.

Bondero_INVITATION.web_220