fbpx

12 вересня відкриється виставка Максима Мамсікова “У расфокусі”

12 вересня Dymchuk Gallery відкриє новий сезон довгоочікуваною виставкою Максима Мамсікова “У расфокусі”. В експозиції будуть представлені нові роботи, об’єднані однією темою. Як і колись це фігуративний живопис і тонка робота з кольором.

Живопис Мамсікова завжди являє собою рефлексію подій навколишнього світу, при цьому мова йде скоріше не про пряме відтворення того чи іншого сюжету, а про емоційне переживання події в алегоричній формі. Ось і зараз, Мамсіков пише серію портретів звичайних людей, своїх сучасників. Всі вони, чи правильніше сказати всі ми, перебуваємо в стані розгубленості, невизначеності, повному невіданні щодо свого майбутнього. Особисті переживання кожного однакові, незалежно від соціального статусу, віку чи переконань – перед лицем труднощів і небезпеки, всі ми розгублені і безсилі.

Тут не розгледіти великого історичного наративу, відсутня гостра політична сатира, але повною мірою передається ниюче і страшне відчуття відсутності твердого грунту під ногами. Почуття фрустрації настільки загострене останнім часом, паралізуюче і всеохопне, за словами художника, завжди присутнє в житті людини. В часи важких потрясінь воно лише загострюється.

Початок о 19:00

!BML_0104