fbpx

10 серпня відкриється виставка “Сувеніри з Європи”

З 10 серпня до 10 вересня Dymchuk Gallery  буде зачинено на ремонт. Однак, на час ремонту галерея не припиняє свою виставкову діяльність і запрошує відвідувачів познайомитися з плакатами із серії “Сувеніри з Європи”. Проект надано португальським незалежним видавництвом GHOST Edition, що було засновано в Лісабоні в 2011 році та займається не тільки видавничими, але й виставковими проектами.

“Сувеніри з Європи” складаються з серії плакатів, створених художниками (фотографами, дизайнерами, художниками, перформерами), які на даний момент живуть та працюють в Європі. Їм було запропоновано обрати / створити політичний сувенір нашого часу, “предмет протесту” (так само як “протестні пісні” у 1960-70-х роках). Остаточний результат набув форми пересувної виставки, яка вже демонструвалася в Португалії в тому числі на ярмарці Est Art Fair та в Афінах в Anamesa Gallery.

У Києві буде представлено добірку з 8 плакатів: сувенір з України (Кирил Головченко), Греції (Петрос Ефстафіаді), Португалії (Galeria de Arte Ambulante),  Франції (Марина Гадонньє та Гійом Онімус), Німеччини (Лео Фавьє та Шрьотер і Бергер),  Кіпру (Панайотіс Міхаіл), Англії (Себа Кьортіс) та Угорщини (Техніца Швейц та Катаріна Шевіц).

Серія плакатів “Сувеніри з Європи” буде виставлена у вітринах Dymchuk Gallery та відкрита для перегляду з 10 серпня по 10 вересня без вихідних та у будь-який зручний для вас час.

За посиланням можна прочитати докладне інтерв’ю з одним з авторів проекту Девідом-Александром Гуеніотом з видавництва GHOST Edition.

big_Cyprus_20small